category

Wspaniały według nazwy, chwalebny z natury

Ta suknia jest opisywana (za jedyne 85 $!) W chwalebnym stylu vintage (kliknij na zdjęcie, aby przejść do, jak również zobaczyć więcej zdjęć tej sukienki). Pomimo posiadania przerażającej witryny (i zrobiłem kilka przerażających stron internetowych w moim czasie, nie wierzę, że nie mam), Gloria ma kilka wspaniałych rzeczy, takich jak ta sukienka, a także jest warta twojego czasu. Również robi świetne zdjęcia, co stanowi słabą nawigację każdego rodzaju tygodnia.

Ta suknia jest pełna długość, z pięknymi plisami, a także wręcz nadrukiem przeciwdepresyjnym. Prawie kupiłem wyjątkowo podobny, nieco mniej jasny materiał w zeszłym tygodniu. Być może czuję jesienią pełzanie, a także próbuję trzymać się mocno do letnich rąk? Nah, to nie mogło być. (Jest tak dobrze cholernie gorąco, na jedną rzecz.)

Rzeczy, które lubię w tej sukni (oprócz tkaniny): głęboka szyja vee; zespół Midriff; długa spódnica; Tak samo jak mankiety Foofy (musisz iść na stronę, aby zobaczyć te ostatnie dwa). Gdybym był tylko kilku cali wyższy, pociągnęłbym za spust, a także kupować ten.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Pierwsza suknia, a także ostatnia dressmarch 12, 2008
Więcej Stunt Dressing: Crossword Gown # 2 MARCH 19, 2008
Regoinder, a także oświadczenie o zasadach 15, 2008 Z 214 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *