Uncategorized

Spring Print Mix

Dzisiejszy wygląd w trzyczęściowej serii wiosennej, którą robię z moimi kumplami w Boden! Nic bardziej nie przypomina wiosny niż jasne kolory, a także nieco mieszana akcja drukowana, a także ten wygląd sprawdza wszystkie te pudełka.

Jak można się domyślać z tego postu zawierające trzy różne metody stylizacji tradycyjnej koszulki w paski, noszę te frajerów przez cały rok jak szalone. Z tego powodu moja garderoba była w określonym wymaganiu nowej wersji, a także ten urok w paski z Boden, mógł właśnie wyrzucić moje poprzednie preferowane z pierwszego ustawienia lokalizacji w składzie koszulki w paski, zdobędą moją szafę. Z idealnym łodzią, która jest wzmocniona wstążką Grosgrain, więc nie rozciąga się po jednym praniu, ta klasyczna koszulka ma taką idealną nie tak ciężką, jednak nie tak dobrze, że materiał może przejść od wyluzowanego piątku w biurze do weekendu bez czkawki.

Jeśli chodzi o spódnicę, zazwyczaj jestem frajerem wszystkiego, co w kolorze periwinkle lub granatowy, więc ten nadruk naturalnie spieszył mnie w ustach. Występuje również w trzech innych nadrukach godnych omdlenia, oprócz małych i wysokich opcji (takich jak wiele ubrań Boden), które jest ogólnym zmieniaczem gier dla tych z #tallgirlproblems. Muszę również stwierdzić, że sylwetka A-Line tego uroku jest odświeżającą naprzemienną przemianem do powszechnej spódnicy ołówkowej, która dominuje w moim arsenale spódnic gotowych do biur.

Mmmmk Czy jesteśmy gotowi rozmawiać o mieszkaniach? Mam na myśli… zapinane krawędzie? wskazany palec? Sześć idealnych opcji kolorów? Byłbym przygotowany do doświadczenia z nieuzasadnionym poziomem bólu, aby nosić te cuties, jednak tak się dzieje, że były one bardzo wygodne od nietoperza. Co jeszcze mogę powiedzieć? Nie opuszczają moich stóp.

Bądź na bieżąco z trzecim spojrzeniem w poniedziałek, a także moich trzech sztuczek o stylizacji życia na przejściowe ubranie tej wiosny i lato. W międzyczasie miłego weekendu!

P.S. Zarejestruj się tutaj, aby zobaczyć Newsette – niesamowite codzienne źródło stylu, a także motywacja zapewniana najlepiej dla Twojej skrzynki odbiorczej – gdzie będę dzielić się poranną rutyną w poniedziałkowym porannym wydaniu!

Spódnica: C/o Boden | Koszula: C/o Boden | SWEATER: C/O BODEN | Mieszkania: c/o boden | Torba: C/o Boden | Naszyjnik: Melinda Maria | Bransoletka: Monica Vinader | Kolczyki: Mejuri (podobne tutaj, jak i tutaj) | Lips: NARS (Bansar)

< >

Ta publikacja została stworzona we współpracy z Boden.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *