Uncategorized

Znudzony pandemią? Utwórz najlepszy jesień wyglądu z domu

znudzony pandemią? Stwórz najlepszy jesień wyglądu z domu
25/05/2020, opublikowane przez ALANIC GLOBA
Pogoda w swetrach jest jeszcze za kilka miesięcy, choć z powodu natury pandemii jest szansa, że ​​nie wznowimy naszego normalnego życia aż do upadku. Dlatego dlaczego nie stworzyć designerskiego wyglądu jesiennego ubrania, który składa się z zalewu, eleganckich okopów, skórzanych kurtek, bombowców, anoraków itp.

Popularni producenci odzieży USA wymyślili również modne jesienne odzież dla kobiet, które absolutnie Cię zachwycą. Więc nie czekaj więcej i przeczytaj, aby dowiedzieć się o najlepszych strojach, które możesz zainwestować w tym roku.
Blezer w kolorze szmaragdowym jest subtelniejszym, o wiele bardziej do noszenia na neonowym trendie, który w ciągu ostatniego roku zmieścił pasy startowe. Możesz stylizować go za pomocą białej koszulki i musztardowej żółtej ołówkowej spódnicy, aby stworzyć elegancki strój roboczy.
Płaszcz polarny jest absolutnie relaksujący i sięgasz po niego, gdy wychodzisz z domu. Dlaczego więc nie nakładać go na haftowaną sukienkę o długości kolan w kontrastowym odcieniu, aby stworzyć najlepszy zestaw mieszanki N Match.
Kiedy prognoza jest ponura, ale odrobina opadów nie może cię powstrzymać, wybierz ustrukturyzowaną wodoodporną liczbę, która jest daleka od przeciętnego płaszcza deszczowego. Są one dostępne w wyciszonym metalice, aby dodać ten dodatkowy oomph do stroju.

Kurtka w stylu opakowania jest najlepsza na przejściową pogodę. Cięższy materiał zobaczy cię przez chłodniejsze dni, ale jaśniejszy kolor przypomina ci bardziej słoneczne dni. Zawsze możesz bawić się teksturami takimi jak koronka, aby stworzyć kobiecy wygląd.
Jeśli kalendarz wymaga wielu jesiennych festiwali, upewnij się, że masz do dyspozycji przejściowy kawałek, taki jak wełniana sukienka. Jest po prostu wystarczająco ciepły i wygląda wspaniale z kwintesencją jesiennego stroju, legginsami wyłożonymi polarami i kostkami.
Chcesz wypróbować jeden z najgorętszych trendów sezonu, ale nie jesteś pewien, czy możesz wyciągnąć ramię? Wybierz Duster. Niesamowicie długie oble są teraz idealne i nie bez powodu dostarczają mnóstwo zasięgu od zimna i świetnie wyglądają.

ALANIC Global – znudzony pandemią? Stwórz najlepszy jesień wyglądu z domu
Jeden z popularnych niestandardowych producentów odzieży jest tutaj, aby pomóc Ci w potrzebach odzieży masowej. Przekaż swój projekt potrzebuje zespołu kreatywnego, aby mogli wyczerpać charakterystyczne stroje masowe dla Twojego sklepu. Możesz nawet skorzystać z rabatów na zakup.

Tagi:
Producenci odzieży
Makerzy odzieży USA
Niestandardowe odzież
Niestandardowe producenci odzieży
Niestandardowe producenci odzieży USA
Niestandardowe dostawcy odzieży
Niestandardowe odzież hurtowa na Islandii
hurtowy producent odzieży niestandardowej
Hurtowa odzież na zamówienie

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *