category

Pięć nieco nieuzasadnione reguły mody kopalni

tutaj są pięć zasad mody, które pójdę do mojego grobu Promulgating:

Możesz nosić zegarki wykonane przez oglądanie tylko biznesu. Oznacza to wykonane przez firmę, która przede wszystkim tworzy zegarki lub przynajmniej biżuteria. Licencjonowane zegarki są złe, nie obchodzi mnie dokładnie, jak są eleganckie. Oznacza to, że dla mnie, zegarek Timex jest znacznie lepszy niż Chanel. Szczególnie lubię próbkę, a także Hamilton, a także te Frank Gehry zegarki do skamieniałości. Chyba Cartier jest w porządku. (Ta część o Cartier – zrozumiałeś, że to sarkazm, prawda? Dobrze.)

Każdy rodzaj metalowych części na bucie, pasie lub torebce powinny być całkowicie równie i absolutnie bez logo. Tak, mam na myśli Ferragamo, a także Gucci. Nie jestem fanem worków o jawnym skórzanym lub materialnym logo, jednak zrozumiem, że niektórzy są. Jeśli musisz nosić torbę logo, nie stwierdzając, że musi być autentyczny (nie tak wiele dla intelektualnych problemów z nieruchomościami mieszkaniowymi – Wystrzegaj stylu “Homages” są w porządku, w moim punkcie widzenia – jednak od powodu ludzkiej nędzy, która Idzie do ich produkcji, a także transport. Zaburzony, odkrywam, że ludzie, którzy stwierdzają, że jak “styl” w jakiś sposób nie są tak myślenia o knockoff bez tego logo …).

Jeśli wyciągniesz produkt na produkcie więcej niż kiedy przygotowujesz się do wyjścia, nie możesz zostawić domu w nim. Życie jest równie dobre, aby nosić coś niewygodnego lub źle dopasowanego. Zobacz tę sukienkę? Nie tylko jest tak tandetny, że Elmer chce go na nowy klej, nie można było iść krokiem bez regulacji. Jeśli miałeś szczęście, że masz możliwość zmiany go przed nieuniknioną “awarią garderoby”. Zdecydowanie nie mogę zostawić domu w tym.

Jeśli wybrałeś, aby nosić buty, nie jesteś włączony, aby narzucić na nich. Jeśli zamaskowane bandyci pękły do ​​twojego domu, a także wymagają cię do tych 4-calowych szpilki w Gunpoint, w porządku, suku dalej. Jeśli zamierzasz doświadczyć butów, doświadczenia w milczeniu. Ja, a także moje dwa i pół cali nie chcą o tym słyszeć. Toroś nie chcą słyszeć “będą w porządku, kiedy je złamę!” Kiedy jest oczywiste, że nie łamiesz się w butach, buty cię łamają. To tylko zespół sztokholm na butów. [Obraz niedostępny]

Jeśli wygląda na to, że normalnie ma funkcję, powinien działać. Oznacza to, że podobnie jak DAPPER DAN Toy, wszystkie przyciski przyciski, wszystkie zatrzaski, wszystkie zamki muszą zamknąć, jak również wszystkie wiaty muszą związać. Chcesz coś z gorsetem? Dlaczego nie był to naprawdę koronki? Naprawdę preferuję to klamry naprawdę klamry, jednak zrozumieć, a także zaakceptować długie zwyczaje dekoracyjne klamry.

Czy nie cieszę się, że mój rekompensata, ponieważ admirał mody jeszcze nie przyszedł?

Nie mam dziś żadnego rodzaju materiału tygodnia mody, z wyjątkiem tego, że nieumyślnie przeszedłem przez Bryant Park. Było wiele ogromnych białych namiotów. Whoot! Obiecuję, jutro materiał tygodnia.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Czas OutJune 25, 2008
Co miałbym nosić (gdybym był facetem) 10 lipca 2008
HOWTO: PackingJune 9, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *