Uncategorized

10 Bollywood Film Tunes, które sprawiły, że znane style Ghagra Choli

miały własny urok z wersją odzieży Flower Power, a także stylem, lat 80. kołysała scenę ze spódnicami peplum, a także przycięte topy , Oprócz tego, kiedy mówimy o latach 90., nastąpiła inwazja na muzykę Radżasthani People- Pepppy Pepppy Number wyrzucone przez klan Bollywood! Oprócz tego, że tak się dzieje, widzieliśmy wtedy Pyts, a także w całym kraju, naśladując różne projekty Ghagra Choli.
Ghagra Choli Wzory na imprezę ślubną, a także inne wydarzenia

1. Ghunghat ki aad se
W melodii wystąpiła Juhi Chawla, a także Aamir Khan, a także w tym przycinaniu Kunal Khemu (artysta dziecięcy). Niezwykle żywe i proste, ale wyjątkowo stylowe choli Gaghra używane przez Juhi właśnie tutaj miały lustrzane prace tylko na granicach spódnicy, a także bluzce. Być podpieczonym przez olśniewające style ghagra choli, takie jak te, które były niezwykle widoczne w latach 90.!

2. Morni Baga Ma Bole Aadhi Raat Ma
Z filmu Lamhe Aston Villa FC Koszulka aktorka Sridevi oszołomiła świat swoim występem desi Radżasthani, dalekie od funkcji Glam Sham, za które zawsze była rozumiana. Style Ghagra Choli, które widać tutaj na tym filmie, są zarówno plemienne, jak i wyjątkowo żywe, pod wieloma linią tego, w czym zwykle noszą kobiety z regionu Marwar!

[Przeczytaj także: Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Oszałamiające projekty Chaniya Choli]

3. Dil Hum Hum Kare
Chociaż wzory ghagra choli na imprezę ślubną z tym zespołem mogą nie być trafne, jednak Pyts wówczas spersonalizowaliby, a także otrzymują motywacje do strojów z filmów takich jak Rudaali do noszenia na wesele, a także sangeets. Szczególnie podoba nam się zespół Dimple Kapadia, tutaj, że element bling jest minimalny, jednak ciemne kolory z małymi wydrukami stanowią oświadczenie!

4. Choli ke peeche
Czy moglibyśmy nie pamiętać zmysłowego Madhuri, mówiąc o znanych melodiach Bollywood, które promowały ghagra choli? Kto nie pamięta o najbardziej wątpliwej melodii lat 90., z filmu Khalnayak, Choli Ke Peeche. Praca lustrzana, haft, żywe pomarańczowe odcienie, a także więcej; Maroony do Deep Browns na Neena Gupta, a także młodszych artystów, jest to melodia, która sprawiła, że ​​fale modowe w branży!

6. Mera Kanwara Padosi
Shilpa Shirodkhar skwierczył w melodii Mera Kanwara Padosi z filmu Benaam Badshaah. Film pokazał nam dokładnie, jak stylizować ghagra choli w niezwykle konwencjonalny sposób, trzymając Pallu na głowie, a także powinien elegancki taniec w sangeet, dokładnie tak samo, jak możesz zrobić to samo, nie mając palichu jesieni W pierwszych kilku minutach!

[SC: MediaD]
7. Athletic Bilbao Koszulka Bholi Bhali Ladki
Podczas gdy połowa melodii Bholi Bhali Ladki z filmu Sabse Bada Khiladi miała liczby Indo-Western obnoszone przez aktorkę Mamtę Kulkarni, nie pamiętamy drugiej połowy, która zaprezentowała elegancko stylowane żółty Ghagra używane przez aktorkę! Bardzo małe ozdoby w zespole makijaż przyniósł zrównoważony wygląd Damel!

8. HUM BHI PAGAL TUM BHI PAGAL
Film Janta Ki Adalat z Mithunem Chakraborty, a także Madhu, był hitem nie dla fabuły, jednak dla muzyki, a także melodii, którą wyparł. Signature Tune Hum Bhi Pagal Tum Bhi Pagal był stylizowany, w którym aktorka miała trzy różne spojrzenia w zużyciu północnoindyjskich, a także wyglądała całkiem całkiem!

9. Jai Maa Kali
Kajol, a także Mamta Kulkarni oszołomili publiczność zachwycającymi występami w filmie Rebirth, Karan Arjun. Jednak to, co bardzo przyciągnęło wzrok, była najwyższa melodia zemsty podczas przywoływania bogini Kali, w której oboje używali rustykalnych rustykalnych ghagra cholis, a także obnosili się z wykwalifikowanymi ruchami tanecznymi!

10. Podstawowa Athra Baras ki ho gayee
Z filmu Dilbar, niezwykle odważna liczba myślenia z lat 90. wówczas w Nation Primary Athra Baras Ki Ho Gayee, ostatecznie stał się scyntylującym hitem wśród pytów, jednak nie tylko dla piosenki, jednak ponieważ wszyscy mogą teraz naśladować projektant Ghagra Choli Wydarzenie ślubne z najwyższym aplombem i stylem. Sprawdź pod kątem kantarów, a także lustra, które pracują ghagras używane przez aktorkę, a także główną tancerkę!

Następnym razem chcielibyśmy opowiedzieć ci o dobrze znanych liczbach ślubnych Ghagra Choli Styles, które pokazały nam filmy Bollywood z latami 90. Jeśli masz własną listę do opowiedzenia, skomponuj!
Źródło obrazu: youtube.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *