category

Jaka jest Twoja letnia rutyna golenia?

Oto terminowy temat w lipcu: czy golisz inaczej według pory roku (na przykład masz letnią rutynę golenia)? Z drugiej strony, latem, kiedy o wiele bardziej prawdopodobne jest, że będziemy o wiele więcej skóry za pomocą spódnic, szortów, topów bez rękawów i tak dalej, czy wybierasz swoje stroje zgodnie z goleniem/woskowaniem/dowolną rutyną – dla Przykład, wybierz spodnie lub dłuższe spódnice, jeśli minęło kilka dni, biorąc pod uwagę, że ogoliłeś się (jeśli będziesz w klimatyzacji, to znaczy)? A może ubierasz się w wszystko, co chcesz latem, bez względu na wzrost włosów? A może golisz każdego dnia, czy robisz coś innego na utrzymanie włosów latem?
Ogólnie rzecz biorąc, jakie są twoje rutyny do golenia/removal włosów w różnych porach roku? Na przykład gol się przez cały rok, bez względu na wszystko? Pomijasz nogi zimą?
(Zastrzeżenie: Oczywiście, nigdy nie zakładamy, że powiedzą każdemu osobom, co robić z włosami na ciele! Jesteśmy pewni, że niektórzy czytelnicy często się golą lub mieli laserowe usuwanie włosów, podczas gdy inni decydują się nie usuwać żadnych włosów ciała, i tak czy inaczej – lub cokolwiek pomiędzy – najwyraźniej to zależy od ciebie!)
Podczas gdy jesteśmy na temat golenia i usuwania włosów, oto kilka o wiele bardziej ogólnych QS, które można dziś przejrzeć:
Czy kiedykolwiek myślałeś o laserowym usuwaniu włosów? Zrobiłeś to? Kat mówi: „Miałem w tym momencie moje dolne nogi i pod pachami około 15 lat temu, więc golę naprawdę rzadko. To [okazało się] jednym z moich ulubionych rozkładów – gorąco polecam każdą osobę o ciemnych włosach i jasnej skórze! ” Czytelnicy, czy mieliście laserowe usuwanie włosów, czy rozważasz to?

{Powiązane: trzy kobiety dzielą swoje doświadczenia z laserowym usuwaniem włosów}
Jakie są twoje ulubione produkty do golenia – maszynki do golenia kremów/żele itp.? Czy masz jakieś przedmioty do golenia wśród swoich odwołania? Po latach gównianych jednorazowych maszynki do użytku (i wyrzucania zbyt dużej ilości plastiku, EEK), próbowałem subskrypcji Billie kilka lat temu i bardzo podobały mi się ich brzytwy. Jednak kiedyś w 2021 r. Zmienili projekt, a ja nie byłem fanem. Przeszedłem na Athena Club i podobnie jak ich brzytwy. Jakieś inne kluby do golenia, które mogą polecić?
Czy użyłeś dowolnej z nowszych (i drogich) metod usuwania włosów, takich jak IPL i Diode Laser Devices? Kilka popularnych przykładów to Laser Tria Haival (499 USD) i Braun Silk-Expert Pro 5 (330 USD).
{Powiązane: cztery najlepsze kluby golarki dla kobiet}
Zdjęcie stock za pomocą szablonu.
Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu reklamowego stowarzyszonego utworzonego w celu dostarczenia wskazań, abyśmy zarabiali opłaty, łącząc się z Amazon.com i witrynami powiązanymi.
Ten post składa się z linków partnerskich, a Corporete® może zarabiać prowizje za zakupy dokonane za pośrednictwem linków w tym poście. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tutaj. Dziękuję Ci bardzo za Twoje wsparcie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *