category

Duchess przywraca preferowany dla Australii “Dzięki bardzo pierwszym Dniu Respondenta”

, księżna powróciła do preferowanej sukni w nowym wideo oznaczającym Australia Powiedz dzięki bardzo pierwszym dniu odpowiadającym.

Jest to pierwszy rok dzień obchodzony w Australii.

Specjalny dzień jest zarządzany przez Fortem Australia, non-profit “koncentruje się na poprawie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia, a także samopoczucie tych, którzy chroniących, bronić, a także opiekę nad naszymi społecznościami”. W filmie William mówi o niestrudzonych wysiłkach najpierw odpowiedzialni do ochrony społeczności z śmiertelnych pożarów Australii, mówiąc: “Świat oglądał twoje wysiłki, a także głęboko przeniesiony przez to, co widzieliśmy”.

Duchesa mówi:

Niestety jesteś teraz na frontowej linii jeszcze jednej nagłych wypadków.

Odebranie Covid-19 ponownie przyniósł ponownie pierwszych respondentów w Australii.

Dzień w, Day Out Sisevedics, Police, Strażacy, a także Personel wspierający niestrudzenie niestrudzenie, aby wszyscy bezpiecznie zachowali, często ryzykując nie tylko ich zdrowie fizyczne, jak również ich dobre samopoczucie psychiczne.

Oto pełny film wideo 1:18.

Kate dodaje, że bardzo pierwsi respondenci “wszyscy zasługują na nasze znaczące podziękowania”, a także William wysyła najlepsze życzenia, a także dzięki.

Teraz dla naszego spojrzenia na to, co Kate nosiła w filmie. Od tego, co widzimy, wydaje się być Roksanda ILINCIC “Ryedale” Suknia bardzo zużyta dla przybycia rodziny 2014 w Sydney w Australii.

Kate przyniósł suknię z powrotem na Wimbledon 2016, gdy oglądała Serena Williams na Elena Vesnina. Suknia Colorblocked zaprezentowała kwadratowy dekolt, wstawane panele materiałowe, a także rękawy z łokciem.

Ryedale pochodzi z kolekcji wiosennej / lato 2014. Sprealizowany w wysokości 100% wełnianej krepy, jest wyłożony w jedwabiem / bawełnianym mieszance. Suknia podobnie włącza wiele funkcji Kate lubi w sukience: Off-Center szczeliny na brzegu z przodu, odsłonięty zamek błyskawiczny, a także zdefiniowaną talię.

Czy możesz obszar rozróżnienia między stylem off-the-stack, a także sukienkę Kate?

Księżna miała dekolt kwadratowy, zamiast okrągłego dekoltu, który widzisz powyżej. Podobnie miała znaczną ilość materiału wyjęte z dzwonionych rękawów, a także kolory były “odwrócone” tak, że to, co jest białe na powyższym zdjęciu jest żółte, co jest żółte staje się białe. Jest to również taka suknia, o której Kate powiedział: “William powiedział, że wyglądam jak banana”.

Księżna w 2014 r., 2016, a także jeszcze raz.

Być może zauważyłeś, że podobnie przyniósł jej kolczyki Catherine Zoraida Fern Zmniejsz (165 £ / 202 USD), pokazano poniżej, gdy jest noszony podczas poprzedniego zaangażowania.

++++++++++++++++++++++++++++++++++.

Również dzisiaj Słowo, że Duchess dołączyła do innych królewskich kobiet w wykonywaniu połączeń do osób starszych, samoprzylepnych, lub w innych wrażliwych okolicznościach, z Royal Dobrowrotnym Programem Service; Księżna Kornwalii jest prezydentem organizacji.

Więcej z tej historii ludzi.

Duchess of Cambridge – wraz z Camilla, księżna Kornwalii, a także Sophie, Haits of Wessex – uczestniczy w inicjatywie “zameldowaniem w organizacji Wolontariatu”.

Jednym z połączeń Kate położony był Donna Williams, 42-letnim mamą dwóch, którzy obecnie utrzymuje swoje dziecko Alessandra, który ma niezwykły rodzaj cukrzycy typu 1, bez ryzyka, a także zdrowy.

Połączenia zostały wyprzedane z wyprzedzeniem rocznego tygodnia wolontariuszy w Wielkiej Brytanii, trzymając 1 czerwca -7. Codzienne notatki pocztowe w tej historii, że RVS “jest opłatą organizowania setek tysięcy wolontariuszy, którzy zdecydowali się pomóc NHS podczas pandemii. Plan zakończył teraz 250 000 zadań, a także średnio 7.000 miejsc pracy dziennie … “.

++++++++++++++++++++++++++++++++++.

Wygląda na to, że księżna była gorączkowa, która jest przedłożona ze zdjęciami, które są przedłożone do pracy wciąż fotografii, która została uruchomiona na początku maja. Należy pamiętać, że Endeavor pyta Mieszkańcy Wielkiej Brytanii, aby dokumentować życie w Lockdown, przesyłając zdjęcia, które pasują do jednego z trzech tematów: akty dobroci, pomocników, a także bohaterów, a także twoich nowych normalnych. 100 zdjęć zostanie wybrany na wirtualny wystawę wstrzymania w następnym lecie.

W tym tygodniu wyznawcy oczach zauważyli, że księżna pozostawiała osobiste komentarze na temat niektórych zgłoszeń obrazów udostępnionych na Instagramie. Poniżej zdjęcie z strony Muswell Hill, prezentuje zdjęcia z tego północnego Londyn przedmieścia. Zdjęcie zostało wykonane przez profesjonalny fotograf Zoe Norfolk, który robi serię portretów blokujących. Widzisz tekst opisujący zdjęcie, zdjęcie, a następnie komentarz, wyróżniający się “C” dla Catherine.

Jeśli zastanawiasz się nad słowem “przydział”Jest podobny do “ogrodu społecznościowego” w USA, odwołując się do małego kawałka ziemi wynajętych do osoby (ów), aby mogli uprawiać jedzenie.

Ten wspaniały obraz został udostępniony na stronie Instagrama Annafmehta.

Dzięki CamBridges News na Twitterze, a także codziennej poczty na ich informacje o księżniczej osobiście pozostawiając komentarze na temat niektórych zdjęć!

Oto jeszcze jeden, ten został opublikowany na Instagramie Esmeandflo.

Wybrałem tęczę jako ostatnie zdjęcie, ponieważ cóż, wszyscy możemy teraz wykorzystać tęcza. Każdy rodzaj wskazania nadziei, szczególnie tutaj w USA. Ten publikacja została zakończona przez pewien czas, jednak byłem na sobie, czy powinienem uderzyć “publikować”, czy nie. Robię jednak, chcą jednak podnieść flagę, że czuję, że zbliżam się do IT-nie-poczucia odpowiedniej linii jako poziom traumy, a także zwiększa się dewastację każdego dnia. Pozwól mi zrozumieć twoje myśli.

Wysyłam uścisk na wszystkich w radzeniu domowym WKW z blokadą, stratą, a także stresem i niepokójem o przyszłości.

POŁĄCZENIE:

Miasto, a także historię kraju o rozmowie jest tutaj; Kawałek codziennego maila jest tutaj; Wyświetlany jest tutaj

Kawałek codziennej poczty na utrzymaniu księżniczej nadal jest tutaj; Wieczorny wspólny kawałek jest tutaj

22Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *