Uncategorized

Zarezerwuj Tydzień Tydzień: Singer Perfect Plus

Ostatnio dostałem kopię piosenkarza PERFECT Plus: Szyj szafę miks-i dopasowania dla rozmiarów Plus i Petite-Plus Rozmiary do przeglądu, a teraz zabrał mnie, aby dostać się do niego , będąc ani doskonałym, ani plus-size.

Perfect Plus to bardzo prosta książka, nic nadzwyczajnego. Nie zamierzasz tu uzyskać żadnych technik couture ani nic zbyt mody-do przodu lub sztuki do noszenia. Jest to przede wszystkim książka dla drobnych, plus-size kobiety, które nie są fascyistiistami, ale są sfrustrowane tattatywnymi rzeczami, które widzą w sklepach (lub z ceną na ładniejszych odzieży plus-size) i którzy nie mają tony doświadczenia do szycia.

Książka zawiera cztery wzory (bluzka z wariacjami kołnierzowymi i rękawami, spodnie, spódnica elastyczna i kurtka z bardzo ładnymi kieszeniami) i wiele, wiele stron pomocy, jak wybrać tkaniny, wskazówki konstrukcyjne i dopasowanie.

Jeśli jesteś nowy do szycia, potrzebujesz bardzo podstawowej szafy Petite Plus-Size i chcesz dużo trzymania ręcznego, ta książka jest idealna dla Ciebie. Te ubrania są jednak tak proste, że twoje wybory tkaniny będą bardzo ważne. Tanie poliestry lub źle zaprojektowane wydruki sprawią, że wyglądają one jak śniadanie psa – modernizacja do lepszej jakości Cottons i jedwabie i dobre przyciski (i zabierzesz czas z konstrukcją) sprawią, że tutaj różnica.

Jeśli jesteś już doświadczonym SETISTAR lub chcesz odzieży z bardziej zaawansowanymi elementami projektu, uratowałem twoje pieniądze – nie ma tu nic, co prawdopodobnie nie zrobiłeś już samodzielnie. Lepiej byłoby zdobyć dobrą książkę na montażach (jak pasuje do prawdziwych ludzi) i zmieniając wzorce, które naprawdę lubisz.

Nie muszę trzymać tej książki, więc daję go … Osoba, która pisze mnie najlepszym Haiku o kieszeniach, dostanie to! Możesz wysłać e-maila swojego wersetu lub zostawić go w komentarzach. (Jeśli zostawisz go w komentarzach i chcesz książki, upewnij się, że jest dla mnie dotarcie do Ciebie.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Regoinder i oświadczenie o zasadach 15, 2008z 214 komentarze
Książki: Dressmarch żony 24, 2008
Sukienka Day przewodnik po nauce szycia: Część OneFebreary 5, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *