category

Patrząc wstecz na 3 największe trendy fitness 2018

Patrząc wstecz na 3 największe trendy fitness 2018
16.12.2018, opublikowane przez Alanic Global
Kolejny rok dotyczy celu. Ale dziś artykuł nie będzie kolejną prognozą na rok 2019 także przyszłość. Sprawdza trendy fitness, które zmieniły oblicze branży fitness. Chcesz wiedzieć, kim oni są? Przewijaj w dół.

Technologia do noszenia
Jedną z największych atrakcji 2018 roku była technologia noszenia, ręcznie. Zaawansowana technologia przesunęła wszystkich wyjechanych i idealnych i zdobyła główne miejsce, ponieważ przede wszystkim powinna ją mieć. Nie, nie mówimy, że trend się skończył, ponieważ jest to dalekie od bycia prawdą. Żadne z wyróżnionych trendów na tej liście nie jest. Ale technologia, którą można nosić, dopiero zaczyna się z nami. Śledzenie fitness było głównym ACME, ponieważ prawdopodobnie robi wszystko, o co możesz poprosić. Od przechowywania zapisu kalorii po liczbę kroków wykonanych każdego dnia, robi wszystko. Pomiar tętna, przypomnienia krokowe, śledzenie tras GPS i wiele takich technologii rozwinęło się na przestrzeni lat. Kompatybilność tych zaawansowanych gadżetów z naszym telefonem sprawia, że ​​są one łatwe w użyciu, a zatem dodatkowo popularne. Problem dokładności z powodzeniem pozbył się producentów odzieży fitness, którzy teraz aktualizują swoją grę, włączając te techniki noszenia do swojej kolekcji.

Trening siłowy
Myślisz, że jesteś buffem; Musisz być w studio przez cały czas wykonywania dziwnych ruchów kardio? Cóż, te dni już dawno minęły! Trening siłowy został poparty przez naukę, ponieważ ma oczywiste korzyści. Od poprawy długowieczności po budowanie mięśni, od ochrony od cukrzycy po powstrzymanie bólu pleców, trening siłowy jest dobroci dookoła. Niepoprawnie będzie nie wspominać, że ich obecność nie jest nowa w świecie fitness; Jednak w 2018 r. Nagle wzrosła o ich popularności, częściowo ze względu na elastyczność, jaką oferują. Ćwiczenia te można wykonać w twoim salonie, nosząc jedynie sportowy stanik (mężczyźni mogą całkowicie przejść bez topu!) I szorty kompresyjne. Co zaskakujące, liczba członków wykonujących trening siłowy wzrosła, ponieważ ma pewne szalone wpływ na ogólny metabolizm.

Joga
Ta rutyna fitness istnieje tak długo, że prawdopodobnie zapominamy, że joga stała się częścią współczesnego życia zaledwie kilka lat temu. Tysiące lat jogi ma mnóstwo korzyści do oferowania- pomaga w odchudzaniu, zwiększa stabilność umysłową, wzmacnia ciało, walczy z chorobami i poprawia również jakość życia. Więc każdemu, kto pyta, dlaczego jest popularny? Dlaczego nie! Joga nadal robi wrażenie milionów ludzi, dodając o wiele więcej liczby do swojej praktyki zenned. Istnieją różne rodzaje jogi, które są praktykowane na całym świecie, na przykład Ashtanga, Hatha i Vinyasa są najpopularniejsze. Bikram Joga lub czule znana jako gorąca joga nabierała rozpędu w ciągu ostatnich kilku lat. Ten trend fitness nie wybiera się nigdzie, a producenci odzieży jogi będą nadal dawać nam to, co najlepsze i najmodniejsze w branży.

Przygotuj się na rok 2019, ale te trendy z 2018 roku pozostają tutaj przez długi czas.

Tagi:
Producenci odzieży fitness
Producenci odzieży fitness
Producenci odzieży jogi

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *