category

Botki zamszowe marynarki wojennej

Buty: Aquatalia C/o Walin & Wolff (podobne tutaj, jak i tutaj) | Spódnica: Zara (stary, podobny tutaj i tutaj) | Koszula: urządzenia (podobne tutaj, ekonomiczny wybór tutaj) | Sweter: Vince Camuto | Torba: 3.1 Phillip Lim C/O Walin & Wolff (podobny tutaj, a także tutaj)

< >

[TheFeedProducts Style = ’Four’]

Welp, to oficjalnie sezon, aby rozpocząć gromadzenie butów wszystkich odmian. W przeszłości opublikowałem kilka moich preferowanych butów, a także do tej pory wierzyłem, że wiele ich widziałem. Kilka tygodni temu wyciągnęli rękę Walin & Wolff (w zasadzie moja nowa obsesja na punkcie zakupów/torby/akcesoriów), a także poradziła mi o wypróbowaniu botów z Aquatalia. Teraz nie zamieszczam tutaj żadnej starej (lub nowej) rzeczy, więc jak zawsze, gdy podchodzą do marki lub produktu, którego nigdy wcześniej nie próbowałem, nalegałem na przetestowanie tych szczeniąt, zanim byłem przygotowany na ich dostarczenie Stare memorandum do góry.

Więc zrobiłem. Próbowałem ich. Ohhhhh, próbowałem ich.

Poszedłem w nich do pracy, umyłem w nich samochody i ciężarówkę, spałem w nich, zacząłem doodować ich zdjęcia w notatniku podczas spotkań (okazało się, że odrzucało się to do moich ekspertów…). Krótko mówiąc, te buty są szybko największą rzeczą, jaką przybyło mi na nogi tej jesieni… a także być może zawsze.

Czy próbowałeś Aquatalia? Dokładnie jak to się dzieje? a także dokładnie to, jak wcześniej nie rozumiałem o tej marce? Po pierwsze, są to szybko najwygodniejsze botki (lub okresy butów), jakiego kiedykolwiek korzystałem. Po drugie, są wodoodporne. I nie tylko te, które noszę! Zakładam, że wszystkie ich buty są wodoodporne!

Uhhh… wygodny i wodoodporny? Brzmi wspaniale. Musi być ohydne.

Zło.

Ktoś zapytał w komentarzach publikacji zeszłej zimy, czy zrozumiałem o jakimkolwiek stylowym, ale przydatnym wyborze obuwia do niechlujnego sezonu zimowego. Cóż, pani, nasze modlitwy zostały udzielone. Mogę zapewnić tym przyssawkom jednoznaczne dwa kciuki w górę.

Walin i Wolff, zarówno ja, jak i moje stopy, podziękuj ci.

Ta publikacja została stworzona we współpracy z Walin & Wolff

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *