Uncategorized

Historia Bare Midriff w Moda

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może składać się z powiązań stowarzyszonych. Zobacz naszą politykę prywatności.

Młode kobiety wyświetlają swoje nagie midryfy, biorąc pod uwagę, że Madonna sprawiła, że ​​jest modny w latach 80-tych. Fad szybko się złapała, a także 90-tych, wszyscy z Jennifer Lopeza do Britney Spears obniżyli swoje brzuchy, aby zobaczyć. Chociaż Madonna była jednym z pierwszych, aby jakość dobrego midrifa do seksualności, nie była pierwsza, która wyprodukuje trend mody.

Francuska moda, jak również nagie midriff

Madeleine Vionnet, francuski projektant mody urodzony pod koniec XIX wieku, jest powszechnie uważany za jednego z pierwszych twórców mody Bare Midriff. W 1932 r. Vionnet zaprojektował suknię, które zawierały strategicznie umieszczone wycięcia, z których jedna wyświetlała nagie midriff. W ciągu najbliższych kilku dziesięcioleci styl ewoluował. Podczas lat 60-tych, a także 70-tych hipisi zwykle wykazywali swoje brzuchy w tubach, a także zawiesiny zawieszone jako wskazanie elastyczności, jak również indywidualności.

Kiedy brzuchy były skandaliczne

Do ostatnich dziesięcioleci, nosząc się tak intymny obszar skóry, był postrzegany jako skandaliczny, a może nawet haniebny. Eksponowane midriffy były ograniczone do tancerzy brzucha, egzotycznych tancerzy, a także tym podobnych. Przed wynalezieniem upraw lub halteru, kobiety potwierdziłyby rutynowe koszulki długości pod biustem. Jednak ten wygląd był o wiele więcej dla komfortu podczas gorących, jak również wilgotnych warunków, a także nie dla mody.

A potem zdarzyło się lata 90.

Nie było to aż do lat 90-tych, że nagie midriff Wzór naprawdę wystartował. Przez tę dekadę przebijając się z brzuszkiem, a także tatuaże z dolnym tylnym kończył się “rzeczami do zrobienia”, a także każda kobieta chciała pokazać jej. Odsłonięte żołądki były widoczne w teledyskach, na pasach startowych, a także przez niektóre z największych gwiazd w wybitnych magazynach mody. Luf Princesses of Time, takich jak Christina Aguilera, Jessica Simpson, a także Mandy Moore, zainspirowały miliony młodych kobiet, aby pokazać trochę więcej skóry.

FAD CLAY CLASSION.

Dziś wzór wrócił z zemstą. Jednak współczesny podjęcie nagi Midriff jest trochę mniej ujawniany wtedy z wierzchołkami przyrodowymi 90-tych.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem tego momentu trendu letniowego, tylko na ekranie kilku cali skóry bezpośrednio pod żebrami, a także przechowywać przycisku brzucha. Ten wygląd jest najlepiej sparowany z wysokimi spodenkami lub spódnicami, w połączeniu z umiarkowaną strukturalną kurtką lub kardiganem.

Jeśli wierzysz na to, że będziesz chciałeś pomyśleć, jeśli wygląd jest dla Ciebie idealny. Chociaż nikt nie mówi, że musisz mieć rozmiar 2, aby naglić midriff, twój brzuch musi być nieco płaski, a także stonowany, aby zapobiec przerażającym muffin-topowi.

Zawsze możesz podpowiedzieć do Nasadowego Midriffa, parując wysoko tętno dno z krótkim, dopasowanym topem. To kombo działa na wiele typów ciała.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *